Hastalarımız Neler Söyledi

Teşekkür ederim Dr. Hasan Abuoğlu hocama. Hayatim onun sayesinde değişti.  172 kilodan 105 kiloya indim. 14 ayda 67 kilo verdim ve vermeye de devam ediyorum. Sağlığıma kavuştum. Çok teşekkür ederim sayın hocama.

Ali Kul

Doç.Dr.Hasan Abuoğlu hocamdan çok memnunum. Hem eşimin, hem de oğlumu tüp mide ameliyatını başarılı bir şekilde yaptı. Cerrahi olarak el pratikliği çok iyi bir hekim açıkçası. Moral ve motivasyon konuşmaları ile bizleri çok memnun etti. Gerçekten çok başarılı bir hekim obezite tedavisi için cerrahi seçecek olan kişiler Do. Dr. Hasan Abuoğlu doktordan randevu alarak çekinmeden iletişime geçmelerini tavsiye ederim. Saygılar, sevgiler.

Ahmet Gülcan

Dr. Hasan Bey eşimin tüp mide ameliyatını yaptı. Kısa sürede iyileşmeye ve kilo vermeye başladı. Hasan Hoca ve ekibi bu işi çok iyi biliyor ve profesyonelce yapıyorlar. Operasyon öncesi ve sonrası ilgileri çok iyi. Hasan Hoca'ya ekibine ve Kudret Bey'e emekleri için teşekkürler...

Ayhan Türk

12 Aralık 2019 tarihinde ameliyat oldum ve hayatımn degişti. Tekrar dunyaya geldigimi hissettiğim bir dönemdeyım ? Ben ameliyata 121 kilo ile girdim, şu an ise 59 kiloyum. 10 ay oldu. Ameliyatı yapan  Hasan Hocam'a minnet borcluyum.  ? Eline emeğine sağlik çok ama çok teşekkür ederim.

Kader Özkan

Hasan Hocamla iki buçuk ay önce tanıştık. Ameliyata karar verdiğimde çok endişelerim vardı ama Hasan hocam çok güzel bir şekilde ameliyatın nasıl olacağını, nasıl bir süreçten geçeceğimi tatlı diliyle anlatıp karar vermemi sağladı. İyi ki ameliyat olmuşum. İyi ki Hasan Hocamı tanımışım. İyi ki danışanım Kudret Gülcan'ı tanımışım. İşlerinde çok iyiler. Ekip olarak bütün sorularıma bıkmadan usanmadan cevap verdiler. İkinci kez hayata merhaba dedim. Haklarını ödeyemem. Bütün ekipten danışanım Kudret Bey'den ve  tabi ki de Hasan Abuoğlu hocamdan binlerce kez Allah razı olsun.

Servet Kutlu Bey

11 Temmuz 2020 tarihinde Dr Hasan bey bana şeker hastalığı ameliyatı yaptı. Aradan geçen 5 aylık süreden sonra şeker hastalığım kalmadığı gibi tüm değerlerim normale döndü. İnanılmaz alakalı bir doktora ameliyat olmuşum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu ameliyatı olmayı düşünüp de olmaya tereddüt edenleriniz varsa Hasan bey ile mutlaka görüşün. Ameliyattan önce söylediği her şey bir bir oluşmaya başladı. Şekerim kalmadı, şekere bağlı rahatsızlıklarım aynen dediği gibi yok olmaya başladı. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HASAN BEY.

Aytunç Ö. Bey

Tüp mide ameliyatını bayadır araştırıyordum. Bir kaç doktorla da bu anlamda görüştüm. Çevremde Hasan hocama ameliyat olanların şiddetli tavsiyesi üzerine görüşmeye gittim. İlk görüşmede 45 dk bizimle ameliyatın bütün detaylarını konuştu. İletişimi ve insan tahlili çok kuvvetli bir doktor. Ameliyattan sonra da çok ilgilendi. Her kontrolde moral ve motivasyon verdi. Kesinlikle yaptım bitti olarak görmüyor. Takip ediyor ve hastalarını tanıyıp biliyor. Bu benim için çok önemliydi. Ocak 26 da ameliyat oldum 3 ayda 23 kilo verdim ve kilo vermeye devam... Teşekkürler saygıdeğer hocam ??

Nazlı E. Hanım

Tüp mide ameliyatını uzun zamandır araştırıyordum. Araştırmalarımın sonucunda Hasan Bey'le görüşmeye gittim. Ameliyatla ilgili tüm detayları ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenleri titizlikle açıkladı. 2 Nisanda ameliyat oldum ve hiç bir komplikasyonum olmadı. Ne mutlu. Ameliyat sonrası Doktor Bey'in ilgi ve alakası iyi, sormak istediğiniz bir şey olursa hemen cevaplayıp yardımcı oluyor. Ben kendisinden ve samimiyetinden çok memnun kaldım ve içi rahat bir şekilde ameliyat oldum ki en önemlisi de budur, canınızı teslim ediyorsunuz. Tekrardan her şey için kendisine teşekkürler.

Ayza Tuna

Radikal bir kararla tüp mide ameliyatı olmaya karar verdim. Tavsiyeler üzerine Hasan hocama geldim. İyi ki gelmişim. İşini severek yapan samimi bir doktor, yardımlarınız için çok teşekkürler hocam.

Zeynep Sena Hanım

Yeni bir hayata imza attığım 30 Eylül Tarihi benim için bir dönüm noktası oldu. Ben bebektim kiloluydum, çocuktum kiloluydum, genç bir kızdım kiloluydum... bütün yaşamım boyunca böyle kalacağım sanıyordum. Ne kadar hayat dolu bir insan olmaya çalışsam da daima ayaklarım sosyal ortamlardan geri gidiyordu bunun sonu gelmeyecek sanırken Saygıdeğer Doç. Dr Hacı Hasan Abuoglu ile yollarımız kesişti ve yıllardır korktuğum için sadece hayallerini kurduğum ameliyatı olma kararı aldım. İyi ki bu kararı aldım iyi ki Hasan Hocamı tanıdım Ameliyatımı yapmasını istedim.

Tugba C. Hanım

Hasan Hocamla ilk olarak Haydarpaşa Numune Hastanesinde tanışmıştık. Kendisi bağırsaklarımla ilgili sıkıntımı büyük bir profesyonellikle giderdi. Daha sonra kilo problemlerim nedeniyle hocama yeni görev yerinde yeniden gittim. Allah razı olsun yaptığı operasyonla kilolarımı attım. Gönül rahatlığı ile hocama gidebilirsiniz. Tecrübesi ve en önemlisi güler yüzü ve tane tane bilgilendirmesi ile kendisi çok tecrübeli ve başarılı bir cerrahtır. Tekrardan kendisine çook teşekkür ederim.

Cennet Ş. Hanım

Sağlıklı, mutlu ve özgüvenli bir hayatım olmasına vesile oldunuz. Teşekkürler.

Mehmet Bey

Değerli hocalarım, sizler kadar iyi doktorlarla karşılaştığım için çok şanslıyım. İyi ki varsınız.

Tuğba Hanım

Sihirli ellerinizle bir dokunuş yaptığınız için çok teşekkür ederim. Hayatımın yönü değişti sayenizde.

Buket Hanım

Hocam çok teşekkür ederim. Beni çok mutlu ettiniz. Size ve ekibinize teşekkür ederim.

Prascovia Hanım

Sayenizde sağlığıma kavuştum. Güler yüzünüz için teşekkür ederim. Rabbim yolunuzu açık etsin.

Nadide Hanım

Her şey sizin sayenizde hocam. Ne kadar teşekkür etsem az. Elinize, emeğinize sağlık.

Kader Hanım

Sağlıklı, mutlu ve özgüvenli bir hayatım olmasına vesile oldunuz. Teşekkürler.

Çağrı Bey

Sağlıklı, mutlu ve özgüvenli bir hayatım olmasına vesile oldunuz. Teşekkürler.

Mehmet Bey

Hasan Abuoğlu hocama ne kadar teşekkür etsem az. Hastasına verdiği değer ve hissettirdiği güven sayesinde yeni bir beden ve yeni bir hayata başladım. Ne kadar teşekkür etsem az.

Merve Hanım

Radikal bir karar verip tüp mide ameliyatı olmaya karar verdim. Tavsiye üzerine tanışma fırsatım oldu. İşini seven, güven veren yaklaşımıyla işinin ehli bir doktor.

Cavidan Hanım

Ellerinize sağlık hocam. Her şey için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Ramazan Bey

Hayatımda mutlu ve enerjiksem bu sizin sayenizde hocam. Size bunun için ne kadar teşekkür etsem az. Ne yazacağımı bilmiyorum. Kelimeler kifayetsiz. Hayattaki en güzel şansım sizi tanımak oldu.

Güler Hanım